Krbová kamna

Sháníte kvalitní krbová kamna v regionu Plzeň? Kontaktujte specialisty na krby a kamna pro celý Plzeňský kraj. Firma Krby Čermák Plzeň staví, prodává a instaluje krbová kamna či zahradní krby již od roku 1998!

Krbová kamna Jotul

Firma Jotul nabízí široký výběr krbových kamen uzpůsobených různým architektonickým stylům, od klasického až rustikálního designu po moderní a vzdušná kamna. Vnější plášť kamen je vyroben z vysoce kvalitní dvouplášťové litiny, na který firma Jotul poskytuje 10-letou záruku. Krbová kamna jsou vyráběna jako saliva, s možností stáložárového provozu (až 6 hodin bez přikládání), jsou vhodná jako hlavní zdroj vytápění, nebo jen k občasnému přitápění. Určité typy mají možnost doplnit kamna roštem na spalování uhlí a tím získat výhody výběru paliva.

Krbová kamna Romotop

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří firma Romotop mezi inovátory. Krbová kamna tohoto českého výrobce jsou vybavena centrálním přívodem vzduchu (z exteriéru či technické místnosti), čímž klima v obytných místnostech zůstává příjemné. Velkoplošné sklo umožňuje maximální vizuální kontakt s plameny, vícebodový system uzavírání poté zaručuje stabilitu a kvalitní utěsnění. Krbová kamna typu Stromboli, Lascar a Busto lze pootáčet kolem svislé osy a orientovat tak prosklení požadovaným směrem. Většina kamen je dozdobena keramickými obklady, které mají kromě funkce estetické I schopnost akumulovat teplo.

Krbová kamna Spartherm

Krbová kamna Spartherm jsou neustále inovována a přizpůsobují se požadavkům doby. V nabídce kamen naleznete ocelové korpusy různých odstínů, téměř neomezené možnosti jsou i ve volbě keramického či kamenného obkladu. Častým požadavkem je akumulace kamen a teplovodní výměník, což německá firma Spartherm také neopomněla.

Krbová kamna Stuv

Belgická krbová kamna jsou zastoupena širokou paletou rozměrů a množstvím pohledových variant. Revoluční princip fungování tohoto topeniště spočívá v tom, že okolo spalovací komory ve tvaru válce je umístěn buben se třemi dvířky. Jednoduché otáčení tohoto bubnu umožňuje přejít od jednoho způsobu fungování kamen k jinému.
Krbová kamna Stuv Vám dopřejí radost z pohledu do plamenů díky přístupu vzduchu potřebnému k oplachu vnitřní strany skla a zabraňování usazování kouře.

Firma Stuv dokonce nabízí možnost grilování v krbových kamnech.